Azar Sohbet Indir

Dokunmatik cihazınızın ekranında tek hareketle yeni kişiler tanıyabilirsiniz. Azar uygulaması benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlıyor.

Farklı Kişileri Keşfedin

190’dan fazla ülkede milyonlarca kişi tarafından indirilen Azar, son yılların en popüler yazılımlarından biri. Birkaç adımda azar indir diyebilir ve kolayca ücretsiz şekilde uygulamaya başlayabilirsiniz. Eşleşmeler yaparken birçok eğlenceli uygulamayı da kullanabilirsiniz.  Farklı insanlarla tanışmak ve konuşmak için ideal bir zemin yaratan Azar, bir açıdan dünyanın geri kalanıyla iletişime geçmenizi de sağlıyor. Üstelik yabancı dilde konuşan kişilerle de iletişimi kolaylaştıran “anlık çeviri” uygulamasına sahip.

Bağlantılarınızı Genişletin

Azar uygulamasında bağlantılarınızı genişletebilirsiniz. 3G/4G ve Wi-Fi üzerinden görüşme yapılabilen uygulamada hangi bölgeden hangi cinsiyetteki kişilerle görüşmek isterseniz buna yönelik şekilde  kullanım yapabilirsiniz.  Uygulamada  yer alan yüz tanıma teknolojisi ektikonlar, kostümler ve filtrelerle beraber daha keyifli bir sohbet geçirmenizi sağlar. Yeni tanıdığınız kişilerle yabancılık çekmeden konuşma fırsatını bu şekilde elde edebilirsiniz. Yeni insanlar tanıdıkça arkadaş listeniz de yenilenecektir ve genişleyecektir. Dilerseniz en sevdiğinizkişilere 10 numara uygulaması ile puan da verebilir, kendinizin de değerlenmesini sağlayabilirsiniz.   Uygulamada görüntülü konuşma dışında mesaj gönderme işlemi de yapılabilir. Yani görüntülü konuşma sonrasında arkadaş ekleme ve mesajlaşma da sağlanabilir. Altınlar Nedir?   Altınlar İle Ne Yapılabilir

Azar uygulamasında altınlar birçok uygulama içi işlemde gerekmektedir.  Premium servislerde, cinsiyet ve bölge tercihleri yaparken, geçmiş sayfasından arkadaş ekleme işlemi için altınlara ihtiyacınız vardır. Altınlarla ilgili bazı özellikler sıralanırsa:

  • Değerli taşlar ve altınları Azar web üzerinde kullanmak mümkündür. Ancak değerli taşları buradan satın alamazsınız.
  • Altınlar Azar uygulamasının mobil sürümü için kullanılmamaktadır.
  • Eğer hesabınızda değerli taşlar varsa, altınlardan sonra bunların kullanımı başlar.
  • Altın satın almak için mağazaya gidebilir ve ödeme yapabilirsiniz. ödeme sonrasınd hesaba gönderim olur.
  • Altın aldıktan sonra bunların son kullanma tarihi olduğunu bilmeniz boşa gitmemesi için önemlidir. Bu nedenle harcama yapacağınız kadar altın almalısınız.
  • Altınlarınızı aldıktan sonra bir kısmını harcayıp sonra iade talep ederseniz bu durum mümkün değildir.
  • Başka hesaplara altın transferi mümkün değildir.

Azar İçinde Kurallar Neden Önemli

Azar uygulaması içerisinde yer alan  hesaplar birtakım kurallara göre davranmakla yükümlüdür.  Başka hesapları rahatsız edecek görüntü, söz vs. Durumunda  şikayet edilen hesap kapatılmaktadır.  Bu nedenle başka kişilerin temel tercihlerine  hakaret içeren  sözler ve müstehcen paylaşımlar  hesap silme nedenidir. Kullanıcıların başka kişilerle saygı çerçevesinde tanışması ve sohbet etmesi uygulamanın temel amacıdır.

 Kişisel Bilgileri Kim Görüyor

Azar uygulaması içerisinde kullanıcıların kişisel bilgileri başka kişilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır. Gizlilik politikası doğrultusunda korunan bilgileriniz başka kişilere satılmaz veya aktarılmaz. Hizmet politikası gereği bunun garantisini vermektedir. Paylaşımı yapılan tek bilgi,  Azar profilinde görülen bilgilerden ibarettir. Yani konum bilgii detayı vs kesinlikle görülmez. Ancak kendi güvenliğiniz açısından özel bilgilerinizi paylaşmamanız gerekir.